KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 12577099
nr 1257 7099
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färgkrita, Kor, signerad. Ca 40x52 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 27 maj 2019
kl 18:08:15
26/5 20:00:02
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas
ABC-flickor (Lisa Larson)